Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XL 100 (25.4mm)7 / ConCar Tandriem 100-XL-230
ConCar Tandriem 100-XL-230
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 462260
Categorie: XL 100 (25.4mm)
Artikelnummer: 462260
ConCar Tandriem 100-XL-230
De ConCar Tandriem 100-XL-230 is een klassieke XL tandriem met een breedte van 25,4 mm en een lengte van 230 mm. Deze riem wordt gebruikt in mechanische aandrijfsystemen voor een efficiënte overbrenging van kracht en beweging. Geschikt voor diverse toepassingen in de techniek en industrie.