Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XL 100 (25.4mm)7 / ConCar Tandriem 100-XL-330
ConCar Tandriem 100-XL-330
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 462268
Categorie: XL 100 (25.4mm)
Artikelnummer: 462268
ConCar Tandriem 100-XL-330
De ConCar Tandriem 100-XL-330 is een klassieke tandriem met een lengte van 330 mm en een breedte van 25,4 mm. Deze tandriem is ontworpen voor toepassingen in snaar- en riemaandrijvingen, waar nauwkeurige krachtoverdracht en betrouwbaarheid essentieel zijn. Geschikt voor gebruik in diverse industriële machines en systemen.