Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XL 100 (25.4mm)7 / ConCar Tandriem 100-XL-430
ConCar Tandriem 100-XL-430
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 462274
Categorie: XL 100 (25.4mm)
Artikelnummer: 462274
ConCar Tandriem 100-XL-430
De ConCar Tandriem 100-XL-430 is een hoogwaardige tandriem met een breedte van 25,4 mm en een lengte van 430 mm. Deze riem is ontworpen voor precisie aandrijvingen in diverse industriële toepassingen. Geschikt voor gebruik in machines waar een betrouwbare en efficiënte overbrenging van kracht vereist is.