Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XL 100 (25.4mm)7 / ConCar Tandriem 100-XL-710
ConCar Tandriem 100-XL-710
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 462280
Categorie: XL 100 (25.4mm)
Artikelnummer: 462280
ConCar Tandriem 100-XL-710
De ConCar Tandriem 100-XL-710 is een hoogwaardige tandriem met een lengte van 710 mm en een breedte van 25,4 mm, geschikt voor toepassingen in de klassiek MXL, XL, L, H, XH, en XXH categorie. Deze tandriem biedt betrouwbare krachtoverdracht en wordt veel gebruikt in mechanische systemen en aandrijvingen in diverse industriële omgevingen.