Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XL 100 (25.4mm)7 / ConCar Tandriem 100-XL-900
ConCar Tandriem 100-XL-900
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 462282
Categorie: XL 100 (25.4mm)
Artikelnummer: 462282
ConCar Tandriem 100-XL-900
De ConCar Tandriem 100-XL-900 is een hoogwaardige tandriem met een lengte van 900 mm en een breedte van 25,4 mm (XL). Deze riem is ontworpen voor nauwkeurige bewegingsoverdracht in verschillende industriële toepassingen, zoals aandrijvingen en automatisering. Geschikt voor gebruik met tandwielen van het XL-type.