Tandriemschijf Alu 40-T10-19T (br.25mm)
1 op voorraad
Artikelnummer: 406603
Categorie: T10 riem 25mm
Artikelnummer: 406603
De Tandriemschijf Alu 40-T10-19T (br. 25MM) is een aluminium tandriemschijf met een diameter van 40 mm en een T10 profiel, geschikt voor 25 mm brede riemen. Deze schijf wordt gebruikt in snaar- en riemaandrijvingen voor het overbrengen van kracht in diverse industriële toepassingen, zoals in machines en aandrijfsystemen.