| Diameter | M10 |
| Kwaliteit | 8.8 |
| Type | DIN 912 / ISO 4762 |
| Materiaal | Staal Elektrolytisch verzinkt |
| Draadsoort | Metrisch M10x1.5 |
| Hoogte | 100mm |
| Sleutelmaat | 8mm |
| Overige Info | Borst 68mm |
Home1 / Winkel2 / Bevestigingsmateriaal3 / Binnenzeskant bouten4 / Cilinderkop DIN9125 / Metrisch (Standaard)6 / D912 Staal 8.8 EVZ7 / D912/I4762 Cilinderkop inbusbout M10x100 EVZ Kl.8
D912/I4762 Cilinderkop inbusbout M10x100 EVZ Kl.8
€ 2,00
108 op voorraad
Artikelnummer: 270586
Categorie: D912 Staal 8.8 EVZ
Staffelprijzen bij 1 / 100 / 250 / 1000 stuks
Prijs per 100:
€ 55,96
Verpakt per 100
Vraag je je af welk gereedschap je nodig hebt?
Bel ons: 0228 53 00 40
Mail ons: info@hetindustriehuis.nl
Artikelnummer: 270586
D912/I4762 Cilinderkop inbusbout M10x100 EVZ Kl.8
De D912/I4762 cilinderkop inbusbout M10x100 is vervaardigd uit staal met een sterkteklasse van 8.8 en heeft een elektrolytische verzinking (EVZ) voor extra corrosiebestendigheid. Deze bout is ideaal voor toepassingen in de machinebouw en constructie, waarbij een betrouwbare en stevige bevestiging vereist is. Geschikt voor gebruik met binnenzeskant gereedschap.
Gerelateerde producten
-
270417DiameterM6Kwaliteit8.8€ 0,22€ 6,16 p/100
697 op voorraad
-
270423DiameterM3Kwaliteit8.8€ 0,15€ 4,20 p/100
235 op voorraad
-
270414DiameterM4Kwaliteit8.8€ 0,12€ 3,11 p/100
172 op voorraad
-
270422DiameterM3Kwaliteit8.8€ 0,20€ 5,63 p/100
348 op voorraad
