| Diameter | M10 |
| Kwaliteit | 8.8 |
| Type | DIN 912 / ISO 4762 |
| Materiaal | Staal Elektrolytisch verzinkt |
| Draadsoort | Metrisch M10x1.5 |
| Hoogte | 120mm |
| Sleutelmaat | 8mm |
| Overige Info | Borst 88mm |
Home1 / Winkel2 / Bevestigingsmateriaal3 / Binnenzeskant bouten4 / Cilinderkop DIN9125 / Metrisch (Standaard)6 / D912 Staal 8.8 EVZ7 / D912/I4762 Cilinderkop inbusbout M10x120 EVZ Kl.8
D912/I4762 Cilinderkop inbusbout M10x120 EVZ Kl.8
€ 2,55
49 op voorraad
Artikelnummer: 270588
Categorie: D912 Staal 8.8 EVZ
Staffelprijzen bij 1 / 100 / 250 / 1000 stuks
Prijs per 100:
€ 76,59
Verpakt per 50
Vraag je je af welk gereedschap je nodig hebt?
Bel ons: 0228 53 00 40
Mail ons: info@hetindustriehuis.nl
Artikelnummer: 270588
D912/I4762 Cilinderkop inbusbout M10x120 EVZ Kl.8
De D912/I4762 cilinderkop inbusbout M10x120 is vervaardigd van staal klasse 8.8 en heeft een verzinkte afwerking (EVZ). Deze bout is geschikt voor het verbinden van verschillende constructies en toepassingen in de machinebouw en constructietechniek, waar sterke en duurzame bevestigingen vereist zijn. Geschikt voor gebruik in binnen- en buitenomgevingen.
Gerelateerde producten
-
270419DiameterM3Kwaliteit8.8€ 0,10€ 2,69 p/100
371 op voorraad
-
270418DiameterM3Kwaliteit8.8€ 0,15€ 4,28 p/100
169 op voorraad
-
270427DiameterM4Kwaliteit8.8€ 0,11€ 2,86 p/100
400 op voorraad
-
270417DiameterM6Kwaliteit8.8€ 0,22€ 6,16 p/100
697 op voorraad
