| Diameter | M5 |
| Kwaliteit | 8.8 |
| Type | DIN 7991 / ISO 10642 |
| Materiaal | Staal Elektrolytisch verzinkt |
| Draadsoort | Metrisch M5x0.8 |
| Hoogte | 40mm |
| Sleutelmaat | 3mm |
| Overige Info | Borst 18mm |
Home1 / Winkel2 / Bevestigingsmateriaal3 / Binnenzeskant bouten4 / Verzonkenkop ISO106425 / Metrisch (Standaard)6 / I10642 Staal 8.8 ELVZ7 / I10642 VK bout BZK M5x40 EVZ Kl.8
I10642 VK bout BZK M5x40 EVZ Kl.8
€ 0,32
416 op voorraad
Artikelnummer: 291245
Categorie: I10642 Staal 8.8 ELVZ
Staffelprijzen bij 1 / 100 / 250 / 1000 stuks
Prijs per 100:
€ 8,82
Verpakt per 200
Vraag je je af welk gereedschap je nodig hebt?
Bel ons: 0228 53 00 40
Mail ons: info@hetindustriehuis.nl
Artikelnummer: 291245
I10642 VK bout BZK M5x40 EVZ Kl.8
De I10642 VK bout BZK M5x40 EVZ Kl.8 is een verzonkenkop binnenzeskantbout van staal, klasse 8.8, met een metrische maatvoering van M5 x 40 mm. Deze bout is geschikt voor bevestigingen in diverse industriële toepassingen, waar een sterke en betrouwbare verbinding vereist is. De verzonkenkop zorgt voor een nette afwerking.
Gerelateerde producten
-
291214DiameterM3Kwaliteit8.8€ 0,09€ 2,22 p/100
167 op voorraad
-
291216DiameterM4Kwaliteit8.8€ 0,06€ 1,76 p/100
196 op voorraad
-
291225DiameterM3Kwaliteit8.8€ 0,34€ 9,55 p/100
193 op voorraad
-
291229DiameterM4Kwaliteit8.8€ 0,10€ 2,80 p/100
433 op voorraad
