| Diameter | M16 |
| Kwaliteit | 8.8 |
| Type | DIN931 / ISO 4014 |
| Materiaal | Staal Elektrolytisch verzinkt |
| Draadsoort | Metrisch M16x2.00 |
| Hoogte | 120mm |
| Sleutelmaat | 24mm |
| Overige Info | Borst 82mm |
Home1 / Winkel2 / Bevestigingsmateriaal3 / Bouten4 / Borstbout DIN9315 / Metrisch (Standaard)6 / D931 Staal 8.8 ELVZ7 / D931 Borstbout M16x120 EVZ Kl.8
D931 Borstbout M16x120 EVZ Kl.8
€ 4,89
133 op voorraad
Artikelnummer: 273981
Categorie: D931 Staal 8.8 ELVZ
Staffelprijzen bij 1 / 100 / 250 / 1000 stuks
Prijs per 100:
€ 146,56
Verpakt per 50
Vraag je je af welk gereedschap je nodig hebt?
Bel ons: 0228 53 00 40
Mail ons: info@hetindustriehuis.nl
Artikelnummer: 273981
D931 Borstbout M16x120 EVZ Kl.8
De D931 borstbout M16x120 is een hoogwaardige bout volgens de DIN931-norm, vervaardigd uit staal 8.8 en voorzien van een elektrolytische verzinklaag (EVZ) voor extra corrosiebestendigheid. Deze bout wordt veel gebruikt in constructies en machinebouw voor het verbinden van onderdelen, waar een sterke en betrouwbare bevestiging vereist is.
Gerelateerde producten
-
273932DiameterM8Kwaliteit8.8€ 0,68€ 18,94 p/100
409 op voorraad
-
273943DiameterM16Kwaliteit8.8€ 4,20€ 126,12 p/100
55 op voorraad
-
273946DiameterM18Kwaliteit8.8€ 5,58€ 167,52 p/100
37 op voorraad
-
273931DiameterM8Kwaliteit8.8€ 0,70€ 19,50 p/100
400 op voorraad
