SMC CP96SDB32-750C cilinder 1/8 M10x1,25
1 op voorraad
Artikelnummer: 455627
Categorie: 32MM
Artikelnummer: 455627
De SMC CP96SDB32-750C cilinder is een vierkante pneumatische cilinder met een diameter van 32 mm en een slaglengte van 750 mm. Dit product is ontworpen voor gebruik in automatiseringstoepassingen waar nauwkeurige beweging en kracht vereist zijn. De cilinder is voorzien van een 1/8 M10x1,25 aansluiting voor eenvoudige integratie in bestaande systemen.