SMC CP96SDB50-600C cilinder 1/4 M16x1,50
1 op voorraad
Artikelnummer: 455628
Categorie: 50MM
Artikelnummer: 455628
De SMC CP96SDB50-600C cilinder is een vierkante pneumatische cilinder met een boring van 50 mm en een slaglengte van 600 mm. Deze cilinder is ontworpen voor gebruik in automatiseringsprocessen en biedt betrouwbare kracht en precisie in diverse industriële toepassingen. De aansluiting is 1/4 M16x1,50.