SMC CP96SDB40-600C cilinder 1/4 M12x1,25
1 op voorraad
Artikelnummer: 405146
Categorie: 40MM
Artikelnummer: 405146
De SMC CP96SDB40-600C cilinder is een vierkante pneumatische cilinder met een diameter van 40 mm en een slaglengte van 600 mm. Deze cilinder is ontworpen voor verschillende toepassingen in automatisering en productieprocessen, waar nauwkeurige beweging en kracht vereist zijn. Met een 1/4" aansluitingsmaat en M12x1,25 schroefdraad is hij eenvoudig te integreren in bestaande systemen.