SMC CP96SDB50-1300C cilinder 1/4 M16x1,50
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 456552
Categorie: 50MM
Artikelnummer: 456552
De SMC CP96SDB50-1300C cilinder is een vierkante pneumatische cilinder met een diameter van 50 mm en een slag van 1300 mm. Deze cilinder is ontworpen voor gebruik in automatiseringsprocessen en biedt betrouwbare beweging voor diverse toepassingen in de industrie. De aansluiting is 1/4 M16x1,50.