SMC CP96SDB50-1500C cilinder 1/4 M16x1,50
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 407987
Categorie: 50MM
Artikelnummer: 407987
De SMC CP96SDB50-1500C cilinder is een vierkante pneumatische cilinder met een diameter van 50 mm en een slaglengte van 1500 mm. Deze cilinder is ontworpen voor toepassingen in automatisering en machinebouw, waar betrouwbare en krachtige actuatie vereist is. Hij is voorzien van een 1/4 M16x1,50 aansluiting voor eenvoudige integratie.