SMC CP96SDB50-270C cilinder 1/4 M16x1,50
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 457750
Categorie: 50MM
Artikelnummer: 457750
De SMC CP96SDB50-270C cilinder is een vierkante pneumatische cilinder met een diameter van 50 mm en een slaglengte van 270 mm. Deze cilinder is ontworpen voor diverse automatiseringstoepassingen en zorgt voor nauwkeurige bewegingen in industriële omgevingen. De aansluiting is 1/4 M16x1,50, wat compatibiliteit met verschillende systemen garandeert.