SMC CP96SDB50-900C cilinder 1/4 M16x1,50
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 407986
Categorie: 50MM
Artikelnummer: 407986
De SMC CP96SDB50-900C cilinder is een vierkante pneumatische cilinder met een diameter van 50 mm en een slaglengte van 900 mm. Deze cilinder is ontworpen voor gebruik in diverse automatiseringstoepassingen, waarbij kracht en precisie vereist zijn. Het product is uitgerust met een M16x1,50 aansluiting voor eenvoudige montage.