Festo cilinder 4kant norm DNC-63-550-PPV-A [163412]
1 op voorraad
Artikelnummer: 328415
Categorie: 63MM
Artikelnummer: 328415
De Festo cilinder DNC-63-550-PPV-A is een vierkante pneumatische cilinder met een diameter van 63 mm en een slaglengte van 550 mm. Deze cilinder is ontworpen volgens de ISO/VDMA-norm en wordt gebruikt voor een betrouwbare aandrijving in diverse industriële toepassingen, zoals automatisering en machinebouw.