Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / H 300 (76.2mm)7 / Bando Tandriem 300-H-1100
Bando Tandriem 300-H-1100
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463148
Categorie: H 300 (76.2mm)
Artikelnummer: 463148
Bando Tandriem 300-H-1100
De Bando Tandriem 300-H-1100 is een hoogwaardige tandriem met een lengte van 1100 mm en een breedte van 76,2 mm. Deze riem is ontworpen voor precisieaandrijvingen in diverse toepassingen binnen de techniek. Geschikt voor gebruik in machines en apparaten waar betrouwbare krachtoverdracht en duurzaamheid vereist zijn.