Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / H 300 (76.2mm)7 / Bando Tandriem 300-H-1120
Bando Tandriem 300-H-1120
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463149
Categorie: H 300 (76.2mm)
Artikelnummer: 463149
Bando Tandriem 300-H-1120
De Bando Tandriem 300-H-1120 is een klassieke tandriem met een lengte van 1120 mm en een breedte van 76,2 mm. Deze riem is geschikt voor gebruik in diverse aandrijfsystemen, waar nauwkeurige krachtoverdracht en hoge betrouwbaarheid vereist zijn. Ideaal voor toepassingen in de techniek en industriële machines.