Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / H 300 (76.2mm)7 / Bando Tandriem 300-H-1325
Bando Tandriem 300-H-1325
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463154
Categorie: H 300 (76.2mm)
Artikelnummer: 463154
Bando Tandriem 300-H-1325
De Bando Tandriem 300-H-1325 is een duurzame tandriem met een lengte van 1325 mm en een breedte van 76,2 mm. Deze riem is ontworpen voor precisieaandrijving in diverse industriële toepassingen, zoals transportbanden en machines, waar nauwkeurige synchronisatie en betrouwbare werking essentieel zijn. Geschikt voor gebruik in klassieke tandriemaandrijvingen.