Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / H 300 (76.2mm)7 / Bando Tandriem 300-H-1250
Bando Tandriem 300-H-1250
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463153
Categorie: H 300 (76.2mm)
Artikelnummer: 463153
Bando Tandriem 300-H-1250
De Bando Tandriem 300-H-1250 is een hoogwaardige tandriem met een breedte van 76,2 mm en een lengte van 1250 mm. Deze riem is ontworpen voor nauwkeurige aandrijving in mechanische toepassingen waarbij een constante krachtoverdracht vereist is. Geschikt voor gebruik in diverse industriële machines en apparatuur.