Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / H 400 (101.6mm)7 / Bando Tandriem 400-H-1000
Bando Tandriem 400-H-1000
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463255
Categorie: H 400 (101.6mm)
Artikelnummer: 463255
Bando Tandriem 400-H-1000
De Bando Tandriem 400-H-1000 is een hoogwaardige tandriem met een lengte van 1000 mm en een breedte van 400 mm. Deze riem is ontworpen voor nauwkeurige aandrijving in diverse industriële toepassingen, zoals conveyor systemen en machines. De stevige constructie zorgt voor een betrouwbare werking en lange levensduur.