Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / H 400 (101.6mm)7 / Bando Tandriem 400-H-1020
Bando Tandriem 400-H-1020
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463256
Categorie: H 400 (101.6mm)
Artikelnummer: 463256
Bando Tandriem 400-H-1020
De Bando Tandriem 400-H-1020 is een hoogwaardige tandriem met een lengte van 1020 mm en een breedte van 400 mm. Deze riem is ontworpen voor nauwkeurige krachtoverdracht in mechanische systemen en wordt veel gebruikt in industriële toepassingen zoals machines en transportsystemen. Geschikt voor H-serie tandwieloverbrenging.