Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / H 400 (101.6mm)7 / Bando Tandriem 400-H-1130
Bando Tandriem 400-H-1130
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463260
Categorie: H 400 (101.6mm)
Artikelnummer: 463260
Bando Tandriem 400-H-1130
De Bando Tandriem 400-H-1130 is een hoogwaardige tandriem met een lengte van 1130 mm en een breedte van 400 mm. Deze riem is geschikt voor toepassingen in tandriemaandrijvingen en biedt een betrouwbare krachtoverdracht in diverse industriële machines. Ideaal voor toepassingen waarbij precisie en duurzaamheid vereist zijn.