Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / H 400 (101.6mm)7 / Bando Tandriem 400-H-1140
Bando Tandriem 400-H-1140
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463261
Categorie: H 400 (101.6mm)
Artikelnummer: 463261
Bando Tandriem 400-H-1140
De Bando Tandriem 400-H-1140 is een hoogwaardige tandriem met een lengte van 1140 mm en een breedte van 400 mm. Deze riem is ontworpen voor krachtsoverdracht in diverse mechanische systemen en toepassingen, zoals transportbanden en aandrijfsystemen, waar precisie en betrouwbaarheid essentieel zijn. Geschikt voor gebruik in industriële omgevingen.