Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / H 500 (127mm)7 / Bando Tandriem 500-H-1120
Bando Tandriem 500-H-1120
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463334
Categorie: H 500 (127mm)
Artikelnummer: 463334
Bando Tandriem 500-H-1120
De Bando Tandriem 500-H-1120 is een klassieke tandriem met een lengte van 1120 mm en een hoogte van 25,4 mm. Deze riem is ontworpen voor toepassingen in mechanische aandrijvingen, waarbij een nauwkeurige overbrenging van kracht en beweging essentieel is. Geschikt voor diverse industriële machines en systemen.