Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / H 500 (127mm)7 / Bando Tandriem 500-H-1130
Bando Tandriem 500-H-1130
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463335
Categorie: H 500 (127mm)
Artikelnummer: 463335
Bando Tandriem 500-H-1130
De Bando Tandriem 500-H-1130 is een hoogwaardige, gesloten tandriem van 500 mm lang en met een breedte van 13 mm, geschikt voor toepassingen in mechanische aandrijfsystemen. Deze tandriem zorgt voor een efficiënte krachtoverdracht en is ontworpen voor gebruik in diverse industriële machines en apparatuur. Ideaal voor precisiebewegingen en duurzame prestaties.