Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / MXL 019 (4.76mm)7 / ConCar Tandriem 019-MXL-255
ConCar Tandriem 019-MXL-255
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 461778
Categorie: MXL 019 (4.76mm)
Artikelnummer: 461778
ConCar Tandriem 019-MXL-255
De ConCar Tandriem 019-MXL-255 is een klassieke MXL-tandriem met een breedte van 4,76 mm en een lengte van 255 mm. Deze tandriem is ontworpen voor precisieoverdracht in diverse mechanische toepassingen, zoals motoren en transmissiesystemen. Geschikt voor gebruik in industriële machines en apparatuur waar betrouwbaarheid en efficiëntie vereist zijn.