Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / MXL 019 (4.76mm)7 / ConCar Tandriem 019-MXL-256
ConCar Tandriem 019-MXL-256
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 461779
Categorie: MXL 019 (4.76mm)
Artikelnummer: 461779
ConCar Tandriem 019-MXL-256
De ConCar Tandriem 019-MXL-256 is een klassiek MXL tandriem met een breedte van 4,76 mm en een lengte van 256 mm. Deze tandriem is ontworpen voor nauwkeurige aandrijving in mechanische systemen, waar een betrouwbare transmissie van kracht en beweging vereist is. Geschikt voor toepassingen in verschillende industriële omgevingen.