Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / MXL 019 (4.76mm)7 / ConCar Tandriem 019-MXL-295
ConCar Tandriem 019-MXL-295
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 461783
Categorie: MXL 019 (4.76mm)
Artikelnummer: 461783
ConCar Tandriem 019-MXL-295
De ConCar Tandriem 019-MXL-295 is een klassieke MXL tandriem met een breedte van 4,76 mm en een lengte van 295 mm. Deze tandriem is ontworpen voor precisie-aandrijvingen in diverse industriële toepassingen, zoals machinebouw en automatisering, waar betrouwbare vermogensoverdracht en nauwkeurige positionering vereist zijn.