Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / MXL 019 (4.76mm)7 / ConCar Tandriem 019-MXL-297
ConCar Tandriem 019-MXL-297
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 461784
Categorie: MXL 019 (4.76mm)
Artikelnummer: 461784
ConCar Tandriem 019-MXL-297
De ConCar Tandriem 019-MXL-297 is een klassiek MXL tandriem met een breedte van 4,76 mm en een lengte van 297 mm. Deze tandriem is ontworpen voor toepassingen in mechanische aandrijfsystemen, waarbij precisie en betrouwbaarheid essentieel zijn. Geschikt voor verschillende industriële machines en systemen, levert deze riem een efficiënte krachtoverdracht.