Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / MXL 025 (6.35mm)7 / ConCar Tandriem 025-MXL-275
ConCar Tandriem 025-MXL-275
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 461929
Categorie: MXL 025 (6.35mm)
Artikelnummer: 461929
ConCar Tandriem 025-MXL-275
De ConCar Tandriem 025-MXL-275 is een klassieke tandriem met een breedte van 6,35 mm en een lengte van 275 mm, ontworpen voor efficiënte krachtoverdracht in mechanische aandrijfsystemen. Deze riem is geschikt voor toepassingen in diverse industriële machines en zorgt voor een betrouwbare en nauwkeurige werking van tandwielmechanismen.