Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / MXL 025 (6.35mm)7 / ConCar Tandriem 025-MXL-280
ConCar Tandriem 025-MXL-280
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 461930
Categorie: MXL 025 (6.35mm)
Artikelnummer: 461930
ConCar Tandriem 025-MXL-280
De ConCar Tandriem 025-MXL-280 is een hoogwaardige tandriem met een breedte van 6,35 mm en een lengte van 280 mm. Deze tandriem is ontworpen voor nauwkeurige aandrijving in diverse toepassingen, zoals in de machinebouw en automatisering. Geschikt voor MXL-aandrijvingen, biedt het betrouwbare prestaties en lange levensduur.