Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / MXL 025 (6.35mm)7 / ConCar Tandriem 025-MXL-290
ConCar Tandriem 025-MXL-290
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 461932
Categorie: MXL 025 (6.35mm)
Artikelnummer: 461932
ConCar Tandriem 025-MXL-290
De ConCar Tandriem 025-MXL-290 is een hoogwaardige tandriem met een breedte van 6,35 mm en een lengte van 290 mm. Deze riem is ontworpen voor nauwkeurige krachtoverdracht in mechanische toepassingen, zoals aandrijfsystemen en machines. Geschikt voor gebruik in diverse industriële omgevingen waar betrouwbaarheid en duurzaamheid vereist zijn.