Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / MXL 025 (6.35mm)7 / ConCar Tandriem 025-MXL-288
ConCar Tandriem 025-MXL-288
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 461931
Categorie: MXL 025 (6.35mm)
Artikelnummer: 461931
ConCar Tandriem 025-MXL-288
De ConCar Tandriem 025-MXL-288 is een klassieke tandriem met een breedte van 6,35 mm en een lengte van 288 mm. Deze riem is ontworpen voor nauwkeurige aandrijvingen in diverse industriële toepassingen, zoals machines en transportbanden, waar een betrouwbare en efficiënte krachtoverdracht vereist is. Geschikt voor gebruik in combinatie met MXL tandwielen.