Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / MXL 025 (6.35mm)7 / ConCar Tandriem 025-MXL-300
ConCar Tandriem 025-MXL-300
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 461934
Categorie: MXL 025 (6.35mm)
Artikelnummer: 461934
ConCar Tandriem 025-MXL-300
De ConCar Tandriem 025-MXL-300 is een klassieke MXL-tandriem met een lengte van 300 mm en een breedte van 6,35 mm. Deze tandriem is ontworpen voor nauwkeurige aandrijving in diverse industriële toepassingen, zoals mechanische systemen en automatische machines, waarbij betrouwbaarheid en precisie essentieel zijn.