Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / MXL 025 (6.35mm)7 / ConCar Tandriem 025-MXL-315
ConCar Tandriem 025-MXL-315
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 461935
Categorie: MXL 025 (6.35mm)
Artikelnummer: 461935
ConCar Tandriem 025-MXL-315
De ConCar Tandriem 025-MXL-315 is een klassieke MXL-tandriem met een breedte van 6,35 mm en een lengte van 315 mm. Deze tandriem is ontworpen voor nauwkeurige aandrijvingen in diverse mechanische toepassingen, zoals printers en robots, waar een betrouwbare krachtoverdracht en minimale slip vereist zijn.