Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XH 200 (50.8mm)7 / ConCar Tandriem 200-XH-560
ConCar Tandriem 200-XH-560
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463346
Categorie: XH 200 (50.8mm)
Artikelnummer: 463346
ConCar Tandriem 200-XH-560
De ConCar Tandriem 200-XH-560 is een hoogwaardige tandriem met een breedte van 50,8 mm en een lengte van 560 mm, geschikt voor toepassingen in diverse mechanische aandrijvingen. Deze tandriem biedt betrouwbare krachtoverdracht en is ontworpen voor gebruik in industriële machines en apparatuur waar precisie en duurzaamheid vereist zijn.