Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XH 200 (50.8mm)7 / ConCar Tandriem 200-XH-630
ConCar Tandriem 200-XH-630
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463347
Categorie: XH 200 (50.8mm)
Artikelnummer: 463347
ConCar Tandriem 200-XH-630
De ConCar Tandriem 200-XH-630 is een hoogwaardige tandriem ontworpen voor nauwkeurige aandrijving in diverse industriële toepassingen. Met een lengte van 630 mm en een breedte van 50,8 mm biedt deze tandriem optimale prestaties en duurzaamheid. Geschikt voor gebruik in machines en apparatuur die gebruikmaken van het XH-profiel voor betrouwbare krachtoverbrenging.