Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XH 400 (101.6mm)7 / ConCar Tandriem 400-XH-1260
ConCar Tandriem 400-XH-1260
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463403
Categorie: XH 400 (101.6mm)
Artikelnummer: 463403
ConCar Tandriem 400-XH-1260
De ConCar Tandriem 400-XH-1260 is een hoogwaardige tandriem met een lengte van 1260 mm en een breedte van 400 mm in de XH-serie. Deze riem wordt gebruikt in verschillende industriële toepassingen voor efficiënte krachtoverdracht en beweging. Geschikt voor gebruik in machines, transportbanden en andere mechanische systemen.