Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XH 400 (101.6mm)7 / ConCar Tandriem 400-XH-875
ConCar Tandriem 400-XH-875
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463399
Categorie: XH 400 (101.6mm)
Artikelnummer: 463399
ConCar Tandriem 400-XH-875
De ConCar Tandriem 400-XH-875 is een hoogwaardige synchronisatietandriem met een lengte van 875 mm en een breedte van 400 mm. Deze tandriem is ontworpen voor nauwkeurige aandrijving in industriële toepassingen, zoals machines en transportbanden, en biedt een betrouwbare krachtoverdracht met minimale speling. Geschikt voor gebruik in diverse mechanische systemen.