Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XH 400 (101.6mm)7 / ConCar Tandriem 400-XH-840
ConCar Tandriem 400-XH-840
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463398
Categorie: XH 400 (101.6mm)
Artikelnummer: 463398
ConCar Tandriem 400-XH-840
De ConCar Tandriem 400-XH-840 is een hoogwaardige tandriem uit de XH-serie, met een lengte van 840 mm en een breedte van 400 mm. Deze tandriem is ontworpen voor nauwkeurige aandrijving en wordt veel toegepast in diverse mechanische systemen, zoals machines en transportbanden, waar betrouwbare krachtoverdracht vereist is.