Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XH 500 (127mm)7 / ConCar Tandriem 500-XH-770
ConCar Tandriem 500-XH-770
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463411
Categorie: XH 500 (127mm)
Artikelnummer: 463411
ConCar Tandriem 500-XH-770
De ConCar Tandriem 500-XH-770 is een hoogwaardige tandriem met een breedte van 500 mm en een pitch van 7,7 mm. Deze riem is ontworpen voor nauwkeurige aandrijvingen in diverse industriële toepassingen. Geschikt voor gebruik in machines en apparatuur die betrouwbare krachtoverdracht vereisen, biedt deze tandriem duurzaamheid en stabiliteit.