Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XH 500 (127mm)7 / ConCar Tandriem 500-XH-875
ConCar Tandriem 500-XH-875
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463413
Categorie: XH 500 (127mm)
Artikelnummer: 463413
ConCar Tandriem 500-XH-875
De ConCar Tandriem 500-XH-875 is een hoogwaardige tandriem uit de XH-serie, ontworpen voor nauwkeurige aandrijvingen in diverse industriële toepassingen. Met een lengte van 875 mm en een breedte van 500 mm biedt deze riem betrouwbare prestaties en duurzaamheid, ideaal voor mechanische systemen die een constante en efficiënte krachtoverdracht vereisen.