Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XH 700 (177.8mm)7 / ConCar Tandriem 700-XH-534
ConCar Tandriem 700-XH-534
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463426
Categorie: XH 700 (177.8mm)
Artikelnummer: 463426
ConCar Tandriem 700-XH-534
De ConCar Tandriem 700-XH-534 is een hoogwaardige tandriem met een lengte van 700 mm en een breedte van 534 mm, ontworpen voor precisieaandrijvingen in industriële toepassingen. Deze tandriem biedt een betrouwbare krachtoverdracht en is geschikt voor gebruik in diverse machines en mechanische systemen waar nauwkeurigheid en duurzaamheid vereist zijn.