Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XH 700 (177.8mm)7 / ConCar Tandriem 700-XH-560
ConCar Tandriem 700-XH-560
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 463427
Categorie: XH 700 (177.8mm)
Artikelnummer: 463427
ConCar Tandriem 700-XH-560
De ConCar Tandriem 700-XH-560 is een hoogwaardige aandrijfsnaar, ontworpen voor gebruik in mechanische toepassingen waar precisie en betrouwbaarheid vereist zijn. Met een lengte van 700 mm en een breedte van 56 mm is deze tandriem geschikt voor diverse industriële machines en aandrijfsystemen, waarbij een efficiënte krachtoverdracht essentieel is.