Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XL 037 (9.53mm)7 / ConCar Tandriem 037-XL-270
ConCar Tandriem 037-XL-270
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 462017
Categorie: XL 037 (9.53mm)
Artikelnummer: 462017
ConCar Tandriem 037-XL-270
De ConCar Tandriem 037-XL-270 is een klassieke XL tandriem met een breedte van 9,53 mm en een lengte van 270 mm. Deze riem wordt gebruikt in mechanische aandrijvingen voor het overbrengen van beweging en koppel tussen tandwielen. Geschikt voor toepassingen in diverse industriële machines en apparaten.