Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XL 037 (9.53mm)7 / ConCar Tandriem 037-XL-290
ConCar Tandriem 037-XL-290
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 462018
Categorie: XL 037 (9.53mm)
Artikelnummer: 462018
ConCar Tandriem 037-XL-290
De ConCar Tandriem 037-XL-290 is een hoogwaardige, klassieke tandriem met een breedte van 9,53 mm en een lengte van 290 mm. Deze tandriem wordt gebruikt in diverse industriële toepassingen voor efficiënte krachtoverdracht en synchronisatie van bewegende onderdelen in machines en apparatuur. Geschikt voor toepassingen waar precisie en betrouwbaarheid vereist zijn.