Home1 / Winkel2 / Techniek3 / Snaar- en riemaandrijvingen4 / Tandriemen5 / Klassiek MXL, XL, L, H, XH, XXH6 / XL 100 (25.4mm)7 / ConCar Tandriem 100-XL-260
ConCar Tandriem 100-XL-260
Levertijd 3-5 dagen
Artikelnummer: 462263
Categorie: XL 100 (25.4mm)
Artikelnummer: 462263
ConCar Tandriem 100-XL-260
De ConCar Tandriem 100-XL-260 is een hoogwaardige tandriem met een lengte van 260 mm en een breedte van 25,4 mm (XL profiel). Deze tandriem is geschikt voor precisietoepassingen in aandrijfsystemen, waar een betrouwbare overbrengingskracht en nauwkeurige positionering vereist zijn. Ideaal voor gebruik in diverse industriële machines en automatiseringstoepassingen.